სხეულზე ორიენტირებული პრაქტიკები ფსიქოთერაპიაში - ფესტივალი -2020
2020 წლის 24 – 27 სექტემბერს საქართველოს დედაქალაქში, ქ. თბილისში ჩატარდება ფესტივალი „სხეულზე ორიენტირებული პრაქტიკები ფსიქოთერაპიაში“. ორგანიზატორი: კავკასიის სხეულზე ორიენტირებული ფსიქოთერაპიის ასოციაცია (კსოფა).
თქვენ შეძლებთ: მონაწილეობა მიიღოთ მასტერკლასებსა და ვორქშოფებში, ასევე მოისმინოთ ლექციები, გააკეთოთ პრაქტიკული სავარჯიშოები, მონაწილეობა მიიღოთ ლექციებსა და მრგვალ მაგიდებში, ჩაერთოთ ცოცხალ დისკუსიებში..
ფესტივალი ჩატარდება ინგლისურ, ქართულ და რუსულ ენებზე.
სხეულზე ორიენტირებული ფსიქოთერაპიის პრაქტიკები ხელს უწყობს პიროვნულ ზრდას, თვითგანვითარებას და თვითრეგულაციას, საკუთარ სხეულთან ჯანსაღი ურთიერთობის ფორმირებას, ისინი ადამიანს ეხმარებიან სხეულის ბლოკებისა და დაჭიმულობის მოდუნებაში, აღადგენენ მთლიანობას როგორც ფიზიკურ, ასევე ფსიქიკურ დონეზე..
ფასი - 200$ წინასწარი გადახდით, 250$ ადგილზე გადახდის შემთხვევაში. კსოფა-ს წევრებისთვის 150$, ადგილზე გადახდის შემთხვევაში 180$.

ФЕСТИВАЛЬ ТЕЛЕСНЫХ ПРАКТИК ПСИХОТЕРАПИИ – 2020
24 – 27 Сентября 2020 в столице Грузии городе Тбилиси состоится Фестиваль телесных практик психотерапии. Его организует Кавказская Ассоциация телесно-ориентированной психотерапии (КАТОП).
Вы сможете участвовать в мастер-классах и ворк-шопах, слушать лекции, делать практики, принимать участие в лекциях и круглых столах, живых дискуссиях…
Языками Фестиваля будут английский, грузинский и русский.
Телесные практики психотерапии способствуют личностному росту, саморазвитию и саморегуляции, формируют здоровые отношения со своим телом, помогают расслаблению телесных блоков и зажимов, восстанавливают целостность и на физическом, и на психологическом уровнях…
Участниками могут быть все интересующиеся. Ведущими могут быть психологи и психотерапевты, работающие с телом в русле того или иного подхода.
Стоимость - 200 долларов по предоплате, 250 долларов при оплате на месте. Для членов КАТОП: по предоплате 150 долларов, при оплате на месте 180 долларов. Посещение 1 дня: 85 долларов и 75 долларов для членов КАТОП.